Rundveemuseum Aat Grootes


De Stichting Rundveemuseum Aat Grootes heeft in het Westfriese dorp Aartswoud een rundveemuseum opgezet. Een ‘levend’ museum waarin tal van bedreigde oude Nederlandse rundveerassen door raszuivere fok voor ondergang worden behoed. Een museum met een educatief centrum, dat bezoekers informeert over de historie van die oude rassen en over de melkveehouderij en het plattelandsleven in de loop der tijden.




29943

Routen in der Nähe

Fahrradtour durch eine typische nordhollandische Landschaft


Radfahren durch die schone nordhollandische Landschaft.



Noord-Holland 59,1 km
Rund um Hoorn


Rund um Hoorn



Noord-Holland 57,0 km
Tour des westfriesischen Kreisdeichs und der Polder


Erkunden Sie Dorfer, weite Polder und ruhige Kanale. Eine abwechslungsreiche Radroute voller Ruhe, Grun und Geschichte.



Noord-Holland 36,6 km
Fahrradroute durch die Polderlandschaft von Nordholland


Eine leichte Radtour durch die Polderlandschaft von Wieringen mit Blick auf das Wattenmeer und vorbei an Dorfern wie Middenmeer und Wieringerwerf.



Noord-Holland 58,3 km
Een snufje historie in de polder van de Kogge


Kenmerkend voor deze route zijn de vlakke polders en de 17de -eeuwse dorpjes die je terug doen denken aan de Gouden Eeuw.



Noord-Holland 45,7 km
Radweg Wieringenwerf


Mit dem Fahrrad durch die Spitze von Nordholland.



Noord-Holland 43,2 km