Eetcafé Les Deux Ponts is het start- en knooppunt voor vele wandel-, boot-, kano-, skeeler- en fietstochten. De locatie op de Westfriese Omringdijk in Oudendijk is uniek.
In de wintermaanden bent u van donderdag t/m zondag van harte welkom vanaf 10.30 uur.In de zomermaanden zijn wij van woensdag t/m zondag geopend.Geniet op het terras, met uitzicht over de Beemsterringvaart en de polder, of in ons eetcafé van een heerlijke kop koffie met een goed stuk taart, van de lekkerste broodjes of uitgebreide lunches. Kom ’s avonds dineren en laat u verleiden door smaakvolle gerechten met een mooi glas wijn.
Wij ontvangen u graag in Les Deux Ponts!
Schone Fahrradtour in Nordholland am Markermeer.
Eine schone Route durch das UNESCO-Welterbe Beemster mit seiner typischen Polderlandschaft und seinen Dorfern. Sie radeln vorbei an Deichen, Gewassern und der beeindruckenden Kustenlandschaft in Richtung Edam.
Rund um Hoorn
Eine Fahrradroute durch Purmerend und vorbei an der Fischauktion Volendam.
Erkunden Sie Dorfer, weite Polder und ruhige Kanale. Eine abwechslungsreiche Radroute voller Ruhe, Grun und Geschichte.
Kenmerkend voor deze route zijn de vlakke polders en de 17de -eeuwse dorpjes die je terug doen denken aan de Gouden Eeuw.