Aan de rand van het centrum van Valkenburg ligt hotel Schaepkens van St. Fijt, prachtig omgeven door het groen. Naast een uitstekend restaurant en een sfeervolle bar heeft het hotel een mooie tuin met grote terrassen waar u kunt genieten van de rustgevende en natuurrijke omgeving. In het verwarmde binnenzwembad, de sauna en de zonneweide met schommel lounger & vitamine D lampen kunt u heerlijk tot rust komen.
Valkenburg is een fantastische bestemming voor liefhebbers van fietsen en wandelen. Met meer dan 25 verschillende fiets- wandelroutes kunt u hier volop genieten van de natuur en de mooie omgeving.
Begin uw bezoek in Valkenburg bij Hotel Schaepkens voor een kop koffie met heerlijk stuk Limburgse vlaai of een heerlijke lunch. Of sluit de dag bourgondisch af met een onbeperkt en uitgebreid dinerbuffet met live cooking!
Parkeren op de privé parking van het hotel is gratis (ook voor touringcars) voor gasten van het hotel en het restaurant. Opladers voor elektrische auto's (ook Tesla) en elektrische fietsen zijn aanwezig.
Die Schonheit von Valkenburg und seiner Umgebung
Radfahren rund um Schimmert.
Radfahren uber die Hugel und entlang von Schluchten und Bachen in der sudlimburgischen Landschaft.
Entdecken Sie die schonsten Seiten Sudlimburgs auf einer abwechslungsreichen Radtour durch das Geultal und das Mergelland, vorbei an Valkenburg, Epen und Margraten.
Entdecken Sie die Hugel und malerischen Dorfer im Suden Limburgs. Diese Route fuhrt Sie vorbei an sanften Landschaften, gemutlichen Terrassen und bietet atemberaubende Ausblicke auf die Limburger Hugel.
Radfahren durch die marchenhaften Walder am Hang des Maastals.